Особисте страхування

Особисте страхування

Особисте страхування має на меті надання певних послуг як фізичним (окремим громадянам, членам їхніх сімей), так і юридичним особам (наприклад, страхування працівників за рахунок коштів підприємств від нещасних випадків). Ці послуги передбачають страховий захист страхувальників (застрахованих) у разі настання несприятливих подій для їхнього життя і здоров’я.

Ми пропонуємо Вам декілька програм особистого страхування, а саме:

Страхування від нещасного випадку — Нещасний випадок може стати причиною тимчасової непрацездатності, травми, інвалідності і навіть смерті. Все це означає виникнення додаткових фінансових витрат у постраждалого або у членів його сім’ї. АТ «Джерело страхування» пропонує програми страхування від нещасного випадку, які допоможуть захистити Вас і Ваших близьких від значних фінансових втрат. Страховий захист від нещасного випадку поширюється на страхувальника під час роботи, відпочинку та занять різними видами спорту та спортивних змагань.

Медичне страхування — Кожен з нас рано чи пізно стикається з проблемами, пов’язаними з власним здоров’ям або здоров’ям близьких. Всі ми пам’ятаємо безкінечне чекання в черзі на прийом до лікаря, стомливий запис на дослідження, відсутність потрібних фахівців, «не швидкий» приїзд швидкої допомоги, а вже перебування в шестимісній палаті стаціонару неможливо забути ніколи. Добровільне медичне страхування у АТ «Джерело страхування» вирішує всі проблеми, пов’язані з Вашим здоров’ям і здоров’ям Ваших близьких.