Майнове страхування

Майнове страхування

Страхування майна — це той вид страхування, який є самим давнім та поширеним в світі, він захищає від можливих збитків власника застрахованого майна в разі настання всіляких непередбачуваних подій з цим майном.

Все, що може згоріти; все, що можуть вкрасти, зіпсувати, зруйнувати, залити водою; все, що може не витримати натиску стихії, можна застрахувати. Оформлюючи поліс, Ви самі обираєте той варіант страхового захисту, який є для Вас оптимальним.

При розробці продуктів страхування майна фахівці АТ «Джерело страхування» врахували всі потреби власників нерухомості. Ми страхуємо приватні будинки та квартири без огляду, пропонуємо можливість оплати страхової премії частинами.

Страхові продукти:

Для Вашої зручності ми підготували цілий ряд страхових продуктів. Серед них легко знайти відповідний, виходячи з того, що Ви хочете застрахувати: великий котедж, маленьку квартиру або дачний будиночок з лазнею і сараєм. Кожен продукт дозволяє зробити вибір з декількох варіантів страхової суми і страхової премії.
Квартира-оптимум — програма-конструктор, що дозволяє врахувати ваші індивідуальні потреби.
Котедж — підійде власникам заміської нерухомості, або приватних будинків в містах.
Дача — забезпечує страховий захист дачного будинку і інших будов на ділянці, а також рухомого майна.

Якщо ж ви хочете застрахувати ексклюзивну нерухомість або майно, ми складемо опис і запропонуємо вам індивідуальний страховий продукт.

Що страхуємо

Будівлі та споруди в цілому (усі їх конструктивні елементи), а також окремі приміщення (квартири, кімнати, додаткові приміщення, включаючи прибудови і надбудови, гаражі або машиномісця та земельні ділянки).

  • Комунікації та інженерні системи.
  • Виробниче обладнання, виробничі машини та устаткування.
  • Торговельне обладнання.
  • Комп’ютери та оргтехніка, засоби зв’язку.
  • Будь — які меблі та офісне обладнання.
  • Внутрішнє оздоблення (внутрішній ремонт) приміщень.
  • Товарні та матеріальні запаси.