Автострахування

Автострахування

Автотранспорт — самий небезпечний вид транспорту, в 100 разів більш аварійний, ніж авіаційний та залізничний. За статистикою, на 4 українців припадає 1 автотранспортний засіб. Кожні 16 хвилин здійснюється ДТП, три чверті з яких безпосередньо за виною водіїв.

ОЦВ

Це обов’язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів. Основною метою цього виду страхування є компенсація шкоди, яку завдав страхувальник сторонній особі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

КАСКО

Це добровільне страхування автомобіля від ризиків пошкодження автомобіля внаслідок ДТП, стихійного лиха, неправомірних дій третіх осіб включаючи угон застрахованого автомобіля.

ДЦВ

Це добровільне страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів — для тих водіїв, кому лімітів обов’язкового страхування (величини максимально можливої суми страхового відшкодування) замало.

Особлива пропозиція — КАСКО — «ЗАПАСКА»

Програма добровільного страхування «КАСКО «Запаска» передбачає надання захисту майнових інтересів клієнтів компанії, що на законних підставах володіють або на законних підставах використовують легковий транспортний засіб, по відношенню до якого укладається Договір, що постраждали внаслідок завдання шкоди цьому транспортному засобу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталась з вини водія застрахованого ТЗ та за участю іншого встановленого транспортного засобу, відомості про водія та власника якого зафіксовані в ДАІ.