Відшкодування

Відшкодування

Врегулювання страхових подій є складним процесом, що потребує відповідальних та професійних дій від аварійних комісарів та цілодобової присутності їх у всіх регіонах України. Найбільш професійними виконавцями в цій галузі є асистуючі компанії. Ми доручили асистуючій компанії UNIVERSAL ASSISTANCE допомогу при страхових випадках та збір документів для відшкодування.

Компанія UNIVERSAL ASSISTANCE є всеукраїнською асистуючою компанією дорожнього, медичного і інформаційного асистанса. На даний момент вона пропонує повний комплекс послуг асистанса для своїх клієнтів. Всі співробітники компанії мають вищу освіту і досвід роботи на страховому ринку або ринку ассистанса від 2 до 8 років. У контакті-центрі компанії працюють дипломовані лікарі, з досвідом обслуговування клієнтів в медичному і дорожньому асистансі.

Партнерами компанії є провідні асистуючі компанії в країнах СНД і Європи – «Service 24 – Europe Net», Австрія, «Білоруський автоклуб», Мінськ. У місті Києві компанія має власну цілодобову службу технічної допомоги на базі повнопривідних пікапів Mitsubishi L200.

У автопарку партнерів компанії знаходиться близько 500 евакуаторів з вантажопідйомністю до 60 тонн і близько 100 автомобілів технічної допомоги. Технічні можливості партнерів нашої компанії дозволяють виконувати роботи підвищеної складності – евакуація автомобілів з несправною автоматичною коробкою передач, повним приводом, перевернуті машини. Сучасна телефонна станція дозволяє отримати дзвінки по 120 каналам, з функціями ідентифікації номера та ідентифікації Клієнта.

Для отримання страхового відшкодування необхідно вчасно подати заяву до страхової компанії, надати документи від компетентних органів що підтверджують настання страхового випадку та документи, що визначають суму збитку, який виник у страхувальника внаслідок страхового випадку.

Цілодобовий телефон гарячої лінії
(044) 481 00 59

При настанні страхового випадку Вам необхідно зателефонувати за телефоном гарячої лінії (044) 481 00 59, уважно вислухати всі поради оператора та виконати дії, які він Вам запропонує, або ж звернутися до нашого офісу у строк, що зазначено в договорі страхування.